Jelle Bijlsma Jelle Bijlsma Jelle Bijlsma Jelle Bijlsma

Over ons

Maak kennis met het team van Jelle Bijlsma BV!
Naast onderstaande personen zijn er nog onze vakmannen (machinisten, voormannen, grondwerkers, monteurs etc.) die verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van de daadwerkelijke werkzaamheden.

Of lees hier meer over ons.

Jelle Coen Bijlsma
Jelle Coen Bijlsma

Algemeen directeur
058 - 256 15 12
jcbijlsma@jellebijlsma.nl

Frank Bijlsma
Frank Bijlsma

Technisch directeur
058 - 256 15 12
fbijlsma@jellebijlsma.nl

Stefan Speelman
Stefan Speelman

Bedrijfsleider
058 - 256 15 12
sspeelman@jellebijlsma.nl

Renze Luinstra
Renze Luinstra

Planner GWW
058 - 256 15 12
planning@jellebijlsma.nl

Erik van Eijk
Erik van Eijk

Calculator / werkvoorbereider
058 - 256 1512
evaneijk@jellebijlsma.nl

Arnold Roorda
Arnold Roorda

Calculator / werkvoorbereider
058 - 256 15 12
aroorda@jellebijlsma.nl

Gerlof Slager
Gerlof Slager

Calculator / werkvoorbereider
058 - 256 15 12
gslager@jellebijlsma.nl

Jan Postma
Jan Postma

Uitvoerder GWW
058 - 256 15 12
jpostma@jellebijlsma.nl

Sander Krikke
Sander Krikke

Uitvoerder GWW
058 - 256 15 12
skrikke@jellebijlsma.nl

Sipke Koopmans
Sipke Koopmans

Uitvoerder GWW
058 - 256 15 12
skoopmans@jellebijlsma.nl

Klaas Jager
Klaas Jager

Projectleider Groen
058 - 256 15 12
kjager@jellebijlsma.nl

Gerard van der Meer
Gerard van der Meer

Uitvoerder Groen
058 - 256 15 12
gvandermeer@jellebijlsma.nl

Bauke Vlietstra
Bauke Vlietstra

Uitvoerder Groen
058 - 256 15 12
bvlietstra@jellebijlsma.nl

Marieke van Eijk
Marieke van Eijk

Beleidsmedewerker
058 - 256 15 12
mvaneijk@jellebijlsma.nl

Ineke Oppewal
Ineke Oppewal

Administratie
058 - 256 15 12
ioppewal@jellebijlsma.nl

Wilma Muiser
Wilma Muiser

Administratie
058 - 256 15 12
wmuiser@jellebijlsma.nl

Dorien Knol
Dorien Knol

Officemanager
058 - 256 15 12
dknol@jellebijlsma.nl